تبلیغات
Gods Eye
Gods Eye
موجیم که آسودگی ما ، عدم ماست !

حالا خودتان می‏توانید به سادگی و به سلیقه خودتان یک کارت تبریک نوروزی طراحی کنید و برای دوستانتان ارسال کنید. جالب اینکه این کارت تبریک از طریق نرم‏افزار Microsoft Word 2007 ساخته میشود.

آموزش کامل در ادامه مطلب
بدین منظور:
ابتدا دقت کنید Microsoft Office 2007 بر روی سیستم شما نصب باشد.
سپس Microsoft Office Word 2007 را اجرا کنید.
بر روی دکمه نارنجی رنگ Office کلیک کرده و New را انتخاب کنید.
از منوی کناری صفحه، بر روی Greeting Cards کلیک کرده و سپس Holidays را انتخاب کنید.
دقت کنید (ترفندستان) در این حالت بایستی به اینترنت متصل باشید، چرا که برنامه از طریق سایت مایکروسافت جدیدترین کارت‏های تبریک مخصوص تعطیلات را دریافت می‏نماید.
این کارت‏ها مخصوص تعطیلات هستند که ما از آنها به عنوان کارت تبریک نوروزی بهره می‏بریم.
پس از نمایش کارت‏های تبریک کافی است به دلخواه یکی را انتخاب نموده و سپس دکمه Download را بزنید تا کارت تبریک دانلود شود.
نکته‏ای که وجود دارد این است که به هنگام دانلود تعدادی از این کارت‏های تبریک، پیغام Office Genuine Advantage validation ظاهر میشود. در نتیجه آفیس شما بایستی قانونی یا کاملأ کرک شده باشد تا از سد این مرحله عبور کنید.

راه دیگر یا شاید هم بهتر این است که مستقیمأ از طریق مرورگر به سایت مایکروسافت و قسمت مخصوص دانلود کارت‏های تبریک مراجعه کنید:
http://office.microsoft.com/en-us/template...1433581033.aspx
در کنار کارت های تبریکی که نیاز به Office Genuine Advantage validation دارد آیکن ساخت کارت تبریک نوروزی به وسیله Microsoft Word به چشم می‏خورد. در نتیجه اگر آفیس شما قانونی نیست، کارت‏های تبریکی که این آیکن در کنار آنها نیست را بدون مشکل دانلود کنید. در صفحات بعدی لیست کارت‏ها، از این دست کارت‏های تبریک بدون نیاز به Genuine بیشتر وجود دارد.
پس از دریافت کارت تبریک، فایل را از حالت فشرده خارج کرده و سپس فایل با پسوند dot را با دوبار کلیک اجرا نمایید تا توسط Word باز شود.

اکنون می‏توانید تغییرات لازم را بسته به سلیقه خود در کارت تبریک صورت دهید.
به عنوان مثال رنگ پشت زمینه آن را تغییر داده یا متنی به آن اضافه کنید.


منبع : www.tarfandestan.com
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 مرداد 1388 توسط حبیب j00n
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

آمار سایت


Habib Joon